Barnfondens personal

Barnfondens huvudkontor finns i Malmö och här arbetar all vår personal.

Anna Svärd

Generalsekreterare
anna.svard@barnfonden.se
040-258597

Anette Sandström

Insamlings- och marknadschef
anette.sandstrom@barnfonden.se
040-12 18 85 / 070 257 57 10

 

Peter Joelsson

Ekonomichef
peter.joelsson@barnfonden.se
040-258598 / 070 585 78 62

Martina Hibell

Programchef
martina.hibell@barnfonden.se
040-258595

Catherine Larsson

Programhandläggare (föräldraledig) 
catherine.larsson@barnfonden.se
040-121885

Anna-Maria Romberg

Programhandläggare
anna-maria.romberg@barnfonden.se
040-121885

Katarina Korenkova

Programhandläggare
katarina.korenkova@barnfonden.se
040-121885

Anna Fallgren

Programhandläggare
anna.fallgren@barnfonden.se
040-121885

Lovisa Demirci

Kommunikationsansvarig
lovisa.demirci@barnfonden.se
040-258822

Susanne Melms

Värvningsansvarig
susanne.melms@barnfonden.se
040-12 18 85 / 070 641 18 01

Karin Bergqvist

Projektledare 
karin.bergqvist@barnfonden.se
040-121885

Kristin Rosqvist

Teamledare givarservice
kristin.rosqvist@barnfonden.se
040-258591 / 040-121885

Sevgi Até

Handläggare givarservice
sevgi.ate@barnfonden.se
040-121885

Johanna Tunbjer

Handläggare givarservice
johanna.tunbjer@barnfonden.se
040-121885

Mia Berglundh

Handläggare givarservice
mia.berglundh@barnfonden.se
040-121885

Emil Svensson

Handläggare givarservice / kommunikatör 
emil.svensson@barnfonden.se
040-121885

Fredrik Salomonsson

Kommunikatör
fredrik.salomonsson@barnfonden.se
040-121885

Rebecca Sandahl

Ansvarig företagspartners
rebecca.sandahl@barnfonden.se
040 25 85 96 / 076 822 24 25